خانه / تابلو های تبلیغاتی / قیمت ساخت بیلبورد

قیمت ساخت بیلبورد

قیمت ساخت بیلبورد و خوانایی تابلو

قیمت ساخت بیلبورد : رعایت اصول ترافیکی در احداث این تابلوها و استفاده از نظر کارشناسان باعث کمترین آسیب به تمرکز رانندگان می شود. بسیاری از کارشناسان و شهروندان معتقدند که تابلو تبلیغات در اتوبان ها و بزرگراه ها و استفاده از تلویزیون های بزرگ شهری در میادین پر رفت آمد نه تنها باعث بر هم خوردن تمرکز رانندگان و ایجاد تصادفات می شود که در برخی میادین باعث بروز ترافیک سنگین و اختلال در آمد و شد می شود.
اصل در احداث این تابلو های تبلیغاتی نداشتن مشکلات ترافیکی و بر هم نزدن تمرکز راننده در حین رانندگی است.در واقع اصل تکرار و کوتاه‌گویی و مخاطب سنجی و جانمایی بر مبنای تحقیقات و مطالعات هدفمند، اساس فعالیت‌های تبلیغاتی برخی از شرکت‌های موفق و بزرگ تبلیغاتی دنیاست.

قیمت ساخت بیلبورد
قیمت ساخت بیلبورد

هدف نصب تابلو

قیمت ساخت بیلبورد اولین هدف تابلو مغازه جلب توجه مخاطب است این مهم ترین کاری است که تابلوی شما باید انجام دهد تابلو چوبی مغازه شما می توانید به شیوه های مختلف این کار را انجام دهید اما بهترین نصیحت خلاقیت است برخلاف کارهای رایج کاری انجام دهید .
برای انجام این کار شما سه ابزار عمده در اختیار دارید و مهارت شما در به کار گیری این سه ابزار و شیوه به کار گیری آنها است که یک تبلیغرا تبدیل به یک اثر عالی و به یاد ماندنی می نماید،که این ابزار به شرح زیر می باشد:

کلمات مناسب جهت نصب بیلبورد تبلیغاتی

نکته اولی که باید به آن توجه خاصی داشت نوشته های بیلبورد است .تابلوسازی لایت باکس با توجه به مدت زمان رویت یک تابلو می توان از هشت تا ده کلمه در یک تابلو استفاده نمود تا در مدت زمان قید شده قابل رویت باشد . نوشته های بیل بورد ها باید تاثیر گذار کوتاه جالب و ساده باشد تا براحتی توسط رانندگانی که باسرعتی حدود ۵۰ تا ۸۰ کیلومتر در ساعت از کنار آن عبور می نمایند ، خوانده شود . به همین دلیل اطلاعاتی که شما بر روی بیل بورد ارائه می دهید بسیار مهم است.
واقع شدن در یک محل مناسب به همراه یک طراحی ساده قابل درک که به آسانی قابل خواندن باشد تا مدتها می تواند یک نام را در یادها زنده نگه دارد. تابلو راهنمای طبقات بیل بوردها امکان دسترسی به مخاطب را به صورت ۲۴ ساعته و ۳۶۵ روز در سال دارند و می توانند بازار خاصی را هدف بگیرند پس لازم است بازار هدف را به خوبی بشناسید.

قیمت ساخت بیلبورد
قیمت ساخت بیلبورد

تصاویر مناسب برای بیلبورد تبلیغاتی

قیمت ساخت بیلبورد زمانی می توان یک طرح را موفق شمرد که بیننده را وادار کند بعد از نگاه اول مجدداً سر را چرخانده و نگاه دیگری به تابلو بی اندازد Second Look)) اکثرا سعی می شود با جلوه های نوری ابعاد و رنگهای به کار برده شده این حالت را ایجاد نمود ولی به خاطر داشته باشید مهم ترین رسالت یک طراح دید تازه و نو می باشد سعی کنید از چارچوب حاکم بر طراحی ها خارج شوید و به شیوه ای دیگر به موضوع مورد تبلیغ نگاه کنید سعی کنید به ارائه یک اثر عالی فکر کنید و یک حالت خاص برای آن ارائه دهید هر چه متفاوت تر بهتر ولی این نکته نباید طرح شما را درگیر پیچیدگی های غیر متعارف نماید زیرا طرحهای پیچیده از دید عامه مردم قابل فهم و درک نیست در زمینه ابعاد گرافیک تابلو گروهی از طراحان تصاویر گرافیکی را به بزرگی تابلو طراحی می نمایند تا به سادگی قابل رویت باشد.تابلوسازی و تابلوهای راهنما گروهی از اشکال سه بعدی استفاده می نمایند و عده ای نیز سعی می کنند قسمتی از طرح را خارج از کادر تابلو ادامه دهند تا محدودیت مستطیل شکل را کنار بزنند هر یک از این موارد در جای خود جذاب است و زیبایی خاصی به تابلو می دهد. اگر شکل شما پیچیده است و دارای جزئیات خاص می باشد بایستی بزرگتر باشد اما اگر شکل براحتی قابل تشخیص است و دارای جزئیات زیادی نیست مانند یک میوه دیگر نیازی نیست که خیلی بزرگ باشد.

سادگی بزرگترین مزیتی یک بیلبورد است هر چه طراحی شما ساده تر باشد پاسخ بهتری خواهید گرفت. این که شما قصد دارید از چه نوع گرافیکی در تابلوی خود استفاده نمایید تفاوتی ندارد اما مطمئن شوید ابعاد آنها به اندازه کافی بزرگ می باشد که توسط رانندگانی که از فاصله زیاد با سرعت بالا از کنار آن می گذرند قابل رویت باشد.

رنگ تابلو تبلیغاتی

قیمت ساخت بیلبورد رنگهای استفاده شده بر روی بیل بورد باید با دقت و توجه انتخاب شود . بسته به محصولی که قصد تبلیغ آنرا دارید و حالتی که می خواهید در بیننده القا نمایید رنگهای خود را انتخاب نمایید هر رنگی مفهوم خاص خود را دارد و حالت خاصی را القا می نماید.

هر رنگی (اگر چه ممکن است در تبلیغات روی کاغذ جالب بوده باشد) انواع تابلو سردر مغازه در تبلیغ بیل بوردی قابل استفاده نیست. نکته ای که در این زمینه باید حتما به آن توجه ویژه ای شود تفاوت کنتراست رنگهای استفاده شده می باشد . برای مثال مشکی و زرد و یا قرمز و زرد یا سفید و قرمز نتایج خوبی را ایجاد می نماید. چنانچه در بک گراند تابلو از رنگ های تیره استفاده نموده اید حتما نوشته های خود را با رنگهای روشن کار کنید ممکن است ترکیب قرمز و مشکی در تبلیغات کاغذی جالب به نظر بیاید ولی در بیلبوردها وقتی بیننده با سرعت بالا از کنار آن عبور می نماید رنگ قرمز با زمینه تیره مخلوط می شود و خواندن آن غیر ممکن می گردد .
قیمت ساخت بیلبورد کار دیگری که می توان انجام داد استفاده از دو رنگ بر روی یک رنگ زمینه است  برای مثال چنانچه شما از بک گراند مشکی استفاده می کنید می توانید از رنگهای سفید و زرد برای نوشتن خطوط استفاده نمایید این باعث افزایش توجه بیننده و راحتی خواندن متن می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *