خانه / تابلو چلنیوم / حروف چلنیوم

حروف چلنیوم

حروف چلنیوم

ساخت تابلو حروف چلنیوم

حروف چلنیوم یک علامت کانال استاندارد یک عنصر علامت سه بعدی است. کانال آن از ورق فلز، اغلب آلومینیوم ساخته شده است زیرا آن را زنگ نزنید. یک ورق مسطح آلومینیومی معمولا بر روی میز توسط روتر، لیزر یا آب جت تحت کنترل کامپیوتر بر اساس یک فایل هنری مبتنی بر بردار (.cdr، .eps، .ai، .scv، .sci، یا. fs) این باعث ایجاد پشت کانال می شود و مبنایی برای شکل نامه است. دو طرف نامه کانال، نامیده می شود، با خم شدن نوار 3-6 در نوار (ورق آلومینیومی) (ورق آلومینیومی) در اطراف آلومینیومی، تشکیل می شود. این تابلو چلنیوم بازگشت را می توان در جوش یا فلنج و جواهری جوش داده و یا با یک مته فلزی می توان با سیم گالوانیزه یا سیم ضدزنگ به عقب برای ایجاد یک میله جامد در شکل نامه. این نامه می تواند رنگ و مونتاژ شده با هر اجزاء نورپردازی مورد نیاز مانند لوله های گاز نئون یا ماژول های LED (LED) باشد. صورت پلاستیکی شفاف معمولا از 3/16 در فیبرهای اکریلیک ورق ضخیم (5 میلی متر) یا پلی کربنات برش داده می شود تا متن باز را از میله نامه تابلو کامپوزیت برداشته باشد. مرز قاعده پوشش به لبه های آن اعمال می شود که نامه را به شکل ظاهری به پایان می رساند و سطح اتصال را ایجاد می کند تا آن را به حروف نامه متصل کند. هنگام روشن شدن در شب، حروف کانال چشمان عابر پیاده را می کشد.

حروف چلنیوم
حروف چلنیوم

نصب حروف چلنیوم

صورت نیز می تواند با وینیل سوراخ سیاه استفاده شود، به طوری که حروف در روز سیاه و سفید ظاهر می شوند و زمانی که در شب روشن می شود. برای بهترین اثر، رنگ چهره معمولا با نزدیکترین رنگ LED مربوطه مطابقت دارد. یک LED سفید گرم بهترین استفاده را با صورت زرد یا نارنجی دارد. تابلو حروف فلزی [1] از زمان ظهور فناوری نورپردازی LED، حروف چلنیوم در عمق ضخیم تر شده اند و از 5 تا 60 میلی متر (130-150 میلی متر) به اندازه 2 تا 3 میلیمتر (از 50 تا 80 میلی متر) و در ایالات متحده به طور فزاینده ای دیده می شود. [2]

حروف چلنیوم
حروف چلنیوم

تابلوسازی حروف نئون چلنیوم

اینها حروف کانال استاندارد هستند، اما نئون با یک چهره آکریلیک واضح پوشش داده می شود تا پرنده ها را از ایجاد لانه و همچنین حفاظت از نئون های معلق از عناصر بیرونی، به عنوان مثال، آب و هوا، و غیره. این اجازه می دهد تا نور نئون در معرض دیده شود ، و همچنین در داخل کانال نامه داخلی خود را به یک تابلو چلنیوم نگاه به ابعاد اضافه کنید.

حروف چلنیوم پلاستیک

حروف کانال های متشکل از یک حامی پلاستیکی قالب با لبه بالایی است. پوشش پلاستیکی بر روی پایه ضربه بزنید. پوشش یا چهره می تواند مسطح، دور یا “منشوری” (صورت چهره ای) باشد و از پلاستیک رنگی پراکنده نور پراکنده ساخته شده است. نور از چهره و دو طرف نامه منتشر می شود. برش وینیل همچنین می تواند به صورت برای ایجاد اثرات روشنایی رنگی مختلف یا تولید اثر هاله اعمال شود. چهره پلاستیکی نیز می تواند با یک کروم شفاف ساخته شود، به طوری که نامه ها روز به روز کروم به نظر می رسد، اما هنوز هم در شب روشن می شوند. [3]

حروف چلنیوم
حروف چلنیوم

در این نوع نامه، صورت نامه از آلومینیوم ساخته شده و روشنایی به عقب هدایت می شود. این نور سیل دیوار است که نامه به آن نصب شده و ایجاد یک فضای منفی در شب است. نامه های این سبک نیز حروف الفبا هستند. این معمولا گران ترین شکل برای تولید است. چراغهای LED به عقب داخل کانال نصب شده اند و پشت اغلب با یک پلاستیکی روشن یا شفاف به نور منتشر شده و از عناصر روشنایی و سیم کشی محافظت می شود. حروف به طور معمول 1-1 / 2 “از دیوار نصب می شوند تا از نمای داخلی ساختمان برداشته شوند. در داخل کانتینر اغلب نقاشی شده به رنگ سفید به منظور بازتاب نور است. اثر نورپردازی هاله اجازه می دهد تا انواع مختلف جلوه های خلاقانه بسته به رنگ، شفاف و بافت سطح ساختمان. سطوح رنگی رنگی با پوشش مات بهترین اثر هاله را تولید می کنند؛ آینه تیره مانند بدترین حالت را دارد. [4] نامه های چهره و بازگشت (هاله)

این حروف ترکیبی از ویژگی های یک حرف و یک حرف پشت زمینه است. داخل قوطی معمولا سفید نیست. [5]

حروف چلنیوم
حروف چلنیوم

تابلوسازی حروف چلنیوم تهران

حروف کانال ممکن است نصب شده باشند (به طور مستقیم به نمای ساختمان ساختمان متصل می شوند)، و یا ممکن است روی یک مسابقه یا سیم مسیر نصب شوند. raceway یک ساختار مستطیلی نصب است که به عنوان یک ظرف برای اجزای الکتریکی علامت (مانند منبع تغذیه) و یک ساختار نصب می شود.

wireway همچنین به عنوان یک ساختار نصب می شود اما معمولا شامل سیم کشی است. این نازک تر و گسترده تر از یک مسابقه است و همچنین می تواند به عنوان یک پنل پشتی برای مجموعه نامه کانال استفاده شود.

حروف با حروف کوچک نیز ممکن است نصب شوند، بنابراین آنها در بالای سطح ساختمان با یک ردیف پایین و بالا با بازوی فلزی پشتیبانی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!