خانه / تابلو کامپوزیت / تابلو کامپوزیت

تابلو کامپوزیت

تابلو کامپوزیت

تابلو کامپوزیت قیمت تابلو کامپوزیت نصب تابلو کامپوزیت تابلوی کامپوزیت هزینه نصب تابلو کامپوزیت نصاب تابلو کامپوزیت تابلو تابلو کامپوزیت مغازه نمای تابلو کامپوزیت مغازه نمای کامپوزیت تابلو کامپوزیت تهران

تابلو کامپوزیت : آغاز سخن این است که نمای کامپوزیت برای ساختمان های مختلف ایده های مختلف خواهد داشت .
نمای کامپوزیت با داشتن پتانسیل های بالای طراحی و اجرا ، در حالی که پرستیژ یک شرکت و یا اداره را با فریم رسمی خود بالا می برد درعین حال می تواند لطافت و زیبایی های یک ساختمان مسکونی و حتی هیجان یک نهاد ورزشگاهی را به نمایش گزارد.
در ادبیات ساختاری نمای کامپوزیت نوع ساختمان مهم نیست :

تابلو کامپوزیت
تابلو کامپوزیت

مسکونی باشد یا تجاری ، اداری باشد یا ورزشی ، حتی درمانی و بهداشتی ….
شما با نمای کامپوزیت مطمئنا به نمای ایده آل خود دست خواهید یافت .
کمی بیشتر….

قیمت تابلو کامپوزیت

برای مثال : نمای سنگ رومی در مراکز اداری کشور معنایی ندارد و یا در مراکز درمانی کاربرد کمتری دارد…

ولی شما نمای کامپوزیت را هم در ساختمان اداری شهرتان و هم در بیمارستان و مراکز تجاری اطرافتان مشاهده می نمایید که این فاکتور (طراحی منعطف )تنها و تنها در این نمای فلزی یافت می شود.
نمای کامپوزیت در رنگ بندی های متفاوت می تواند در مقام یک مبلغ سخت کوش درآمده نشانگر حرفه شما باشد….
هنر ساختمان سازی با طراحی نمای کامپوزیت به اعتلای بصری فوق العاده ای خواهد رسید البته اگر تجربه وتخصص با خلاقیت پیوند خورده باشد.
گروه تبلیغاتی سکه با فعالیت طراحی و اجرایی خویش در زمینه نمای کامپوزیت و نمای ترمووود هر روز در پی کشف ایده ای بهتر و طرحی پویاتر برای پروژه های در دست اقدامش می باشد.
گروه تبلیغاتی سکه این نمای خشک را باور داشته و قابلیت های طراحی و اجرایی آن را بارها به معرض امتحان گذاشته و هر بار به جز اعتمادی بیشتر دست نیافته است ….
در هر کجای میهن پهناورمان باشید ، کافیست با ما تماس بگیرید تا برای رسیدن به ایده آلی دلپذیر برای نمای ساختمانتان به تیمی توانمند متصل شوید …
و یقین داریم که با نمای کامپوزیت و با نمای ترمووود ما را باور خواهید کرد ….

تابلو کامپوزیت
تابلو کامپوزیت

نصب تابلو کامپوزیت

نمای کامپوزیت را بیشتر بشناسیم؟(قسمت اول)

در ساختمان سازی گذشته از اصول معماری و زیبایی شناختی بنا ، زیبایی نما را نمی توان کم اهمیت بر شمرد.
آن هنگام ساختمان اصالت و پرستیژ خود را می تواند ظاهر سازد که نمای در خور شانی داشته باشد.
نما مانند صورت می ماند برای انسان ، که هر چه زیباتر و دلنشین تر باشد قدرت ارتباط بیشتری را با اطرافیانش خواهد داشت حال بگذریم از ساختمان سازی امروز که گاه معماران غیر متعهد نقوص زیر بنایی ساختمان را با نمای دل فریب می پوشانند ، نه روی سخن ما با آن نمای ساختمان است که بر روی زیربنایی استوار سوار شود.
از گذشته نماهای خشتی و آجری جای خود را به نماهای سنگی داده است ولی اینک در بلند مرتبه سازی ها وحتی در بناهای با ارتفاع چندطبقه یکی از گزینه های قابل تامل در اجرای نما ، نمای کامپوزیت است.

تابلوی کامپوزیت

نمای کامپوزیت در جدول مقایسه ای با نماهای دیگر دارای مزیت هایی است که به اختصار بدین شرح می باشد :
• متریال مانا : کامپوزیت دارای ساختار فیزیکی مناسبی است که در مقابل اثرات جوی و نور خورشید متغیر نشده و ترکیب خویش را حفظ می نماید. رطوبت و خشکی ، سردی و گرما نمی تواند بر شیرازه ی این ورق های بی بدیل اثرگذار باشد.

تابلو کامپوزیت
تابلو کامپوزیت

هزینه نصب تابلو کامپوزیت

• وزن کم : نماهای سنگی که شاید رقیب اصلی نما کامپوزیت به شمار آید در هر متر مربع دارای وزنی بیش از۶۰ کیلوگرم می باشد حال آنکه وزن متوسط نمای کامپوزیت در هر متر مربع کمتر از ۲۰ کیلو گرم خواهد بود و این مسئله خود یکی از امتیازات بارز این سبک از اجرای نماست ، زیرا بدین طریق وزن ساختمان را تقلیل داده ایم تا اینکه افزایش دهیم.
• قابلیت تعمیر و اصلاح آسان : نمای کامپوزیت از به هم پیوستن پنل یا ورق های کامپوزیت ایجاد می شود که اگر قسمتی نیاز به اصلاح ویا تغییر داشت دیگر نیازی به دست بردن به کلیت نما نیست بلکه تنها ورق مورد نظر تعویض می شود آن هم در کم ترین زمان ممکن …
• ایمنی بالا در هنگام زلزله : در هنگام زلزله ویژگی شبکه ای بودن نمای کامپوزیت مانع از فروریختن و شکستن کلی نما می گردد بلکه با حرکت در ریل های قاب فشار وارده را تا حد زیادی از خود عبور می دهد باشد که ورق کامپوزیت توان ارتجاعی و انعطاف را نیز دارامی باشد …. حال شما تصور کنید در هنگام زلزله در جنب ساختمان با نمای شیشه ای یا سنگ قراربگیرید؟!؟!
• رنگ بندی : ورق های کامپوزیت دارای رنگها و طرح های گوناگونی هستند که علاوه بر بالا بردن فاکتور انتخاب قابلیت های طراحی این نما را نیز دو چندان می نماید.

نصاب تابلو کامپوزیت

آن چه که در لغت‌نامه دهخدا در تعریف لغت نماذکر شده به صورت ظاهری هر چیزی که در معرض دید است، نما اطلاق می شود.

در ادبیات ساختمان سازی نیزبه ظاهر بیرونی ساختمان و قسمت‌هایی از ساختمان گفته می‌شود که از خارج ساختمان رویت می‌شودو در معرض دید عمومی و در تماس با فضاهای عمومی قرار دارد.

نقش ماهیتی نما، جداسازی حریم خصوصی اماکن از سطح عموم است درعین حالی که از اجزای سازنده هویت محلی نیز به شمار می رود.
ماهیت نما

نمای ساختمان از سطح بیرونی ( سنگ، سرامیک، ورق، آجر و کامپوزیت ) به همراه ملات ماسه سیمان یا زیرسازی فلزی متصل به سازه با جوش، تشکیل شده است.

تابلو کامپوزیت
تابلو کامپوزیت

تابلو تابلو کامپوزیت مغازه

نماها را بر حسب مواد به کار گرفته شده در آنها و چگونگی اجرا دسته بندی می نمایند .

برای مثال :

– نمای آجری

– نمای سنگ

– نمای کامپوزیت

– نمای سرامیک

– نماهای سیمانی

که هر کدام از این دسته ها دارای طرح ها و رنگ بندی های گوناگونی است .
کاربرد نما در صنعت ساختمان سازی

نمای تابلو کامپوزیت مغازه

الف – در وهله ی نخست باید بدانیم حفاظت ساختمان اولین و قدیمی‌ترین وظیفه نما است در برابرتهدیدهای خارجی مانند :

عوامل جوی نامساعد

سرما و گرما

باد

جانوران

سر و صدا و …

ب – ارتباط دهی درون و بیرون ساختمان جهت ورود نور و هوای تازه از طریق درب و پنجره‌ها که جزیی از نما محسوب می‌شود و ایجاد دید محیط بیرون برای داخل ساختمان.

ج – از نظر تاریخی و تمدنی نیزنمای ساختمان مبین هویت اجتماعی یک محل به شمار می رود.

د – از نظر زیبایی شناختی نما باعث ایجاد لطافت های بصری در ساکنین و بینندگان خواهد شد که به همین دلیل این امر از فاکتورهای مهم آرامش شخصی و اجتماعی محسوب می شود.

نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت از ورق های کامپوزیت ( آلومینیومی ) ساخته می شود .

در این نمای مدرن پوشش ساختمان با پنلهای بزرگ یا کوچک آلومینیومی در ابعاد متفاوت به ضخامت (به طور معمول۴ میلیمتر ) تشکیل می شود.

هسته داخلی این ورق های دو لایه آلومینیومی از پلی‌اتیلن و یا مواد معدنی ضد حریق و پوشش رویه ی آن از جنس رزین PVDF ، که اصطلاحاً (Aluminum Composite Panels) یا ACP خوانده می شود ایجاد شده است .
کاربردهای نمای کامپوزیت

تابلو کامپوزیت تهران

– نمای بیرونی ساختمان‌ها

– بازسازی ساختمان‌های قدیمی و تغییر دکوراسیون

– دکوراسیون دیوارهای داخلی، سقف‌ها، آشپزخانه، تراس‌ها

– دکوراسیون داخلی فروشگاهها

– تابلوهای تبلیغاتی

– نمای فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها و جایگاه‌های سوخت و ….

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!