خانه / تابلو مغازه / تابلو جدید مغازه – تابلو جدید فروشگاه

تابلو جدید مغازه – تابلو جدید فروشگاه

تابلو جدید مغازه – تابلو جدید فروشگاه

تابلو جدید مغازه فکر کردن در مورد یک علامت جدید برای فروشگاه سایت کسب و کار شما؟ مطمئن نیستید که گزینه ها یا حتی اصطلاحات مختلف چیست؟ خوش آمدید به حروف چلنیوم ، که در آن ما توضیح می دهیم چه نوع حروف ای چلنیوم است، انواع مختلفی از حروف های چلنیوم را مرور می کنیم و بخش های مختلف نشانه حروف چلنیوم تابلو جدید فروشگاه را توضیح می دهیم. قبل از اینکه خریداری کنید، ابتدا اصول اولیه حروف چلنیوم را یاد بگیرید – – مطمئن شوید که اولین امضای شما، تابلو جدید مغازه علامت تجاری است که میخواهید آن را نگه دارید!

تابلو جدید مغازه - تابلو جدید فروشگاه
تابلو جدید مغازه – تابلو جدید فروشگاه

ساخت حروف چلنیوم مغازه

نشانه حروف چلنیوم یک عنصر گرافیکی سه بعدی با ساختار فردی و روشنایی جداگانه است. تابلو مغازه به عبارت ساده تر، یک حروف چلنیوم می تواند هر حرف، شماره یا شخصیت دیگر باشد که در صورت ترکیب با سایر شخصیت های مشابه، نمایه نشانه را تشکیل می دهد. تابلو جدید مغازه هر حروف با استفاده از ورقه آلومینیومی و اکریلیک ساخته شده است. نشانه حروف های چلنیوم بسیار انعطاف پذیر هستند و می توانند با استفاده از طیف گسترده ای از فونت ها، رنگ ها و اندازه ها ساخته شوند.

تابلو جدید مغازه - تابلو جدید فروشگاه
تابلو جدید مغازه – تابلو جدید فروشگاه

چگونه حروف های چلنیوم ساخته می شود؟

اجزای حروف چلنیوم

صورت: برای یک حروف چلنیوم استاندارد یا جعبه ی جلو، تابلوسازی صورت با استفاده از ورقه اکریلیک ضخیم رنگی 3/16 “ضخیم است که معمولا با استفاده از یک روتر CNC یا چندکامل برش داده می شود. ورق های اکریلیک در انواع رنگ های مختلف موجود می باشد و می توان از طریق استفاده از وینیل شفاف با کیفیت بالا یا وینیل سوراخ شده از تولید کنندگان پیشرو از جمله 3M، Avery و Oracal به طیف گسترده ای از رنگ های موجود سفارشی کرد. صورت اکریلیک یک حروف چلنیوم به وسیله استفاده از “کلاه گشایی” به حروف چلنیوم “can” متصل می شود.
چفت و بست دست ساز: مکانیسم اتصال چهره چلنیوم اکریلیک چهره تابلو جدید مغازه به بدن حروف چلنیوم، پلاستیکی مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش، زمین دوستانه و بسیار با دوام است که در اطراف فویل آلومینیوم اکسترود شده است. کلاه ترمینال به چهره صورت حروف چلنیوم اکریلیک متصل می شود با استفاده از عامل اتصال دهنده مایع که “جوش” کلاه ترمینال را به چهره حروف حروف چلنیوم. سپس صورت آماده برای اتصال به حروف حروف چلنیوم است.
بازگشت: طرف حروف چلنیوم به عنوان “بازگشت” شناخته می شود. برای استاندارد حروف کابلی روشن تابلو چلنیوم ، عمق بازگشت به طور معمول 3 “، 5” یا 8 “است، و ممکن است در معیار ثبت قرارداد اجاره حروف شما، و یا در دستورات شهرستان / شهرستان محلی است. بازده ها به شکل کاراکتر مناسب با استفاده از دستگاه های خم کنی بر روی کامپیوتر شکل می گیرند. ورقه های آلومینیومی مورد استفاده در تولید حروف چلنیوم نیز در انواع مختلفی از رنگ های استاندارد استفاده می شود و می توان بیلبورد با انتخاب PMS یا سایر سایه های رنگی خود سفارشی نمود.
پشت: پشت حروف چلنیوم ساخته شده است با استفاده از ورق آلومینیومی روتاری، که در انواع ضخامت، از جمله .040، .063 و .090 در دسترس است.
منبع نور: حروف چلنیوم هر دو به عنوان گزینه علامت روشنایی ساخته شده و به عنوان یک گزینه نشانه غیر روشنایی ساخته می شوند. امروزه تقریبا تمام حروف چلنیوم درون روشنایی ساخته شده با استفاده از چراغ های LED ساخته می شوند که باعث صرفه جویی در هزینه های قابل توجه انرژی در مورد گزینه های نئون که معمولا در گذشته استفاده می شود.

تابلو جدید مغازه - تابلو جدید فروشگاه
تابلو جدید مغازه – تابلو جدید فروشگاه

چه نوع علائم حروف چلنیوم در دسترس است؟
Letters چلنیوم های جلو: اولین و رایج ترین نوع چلنیوم حروف حروف چلنیوم روشن یا نور است. تابلو جدید فروشگاه یک حروف چلنیوم یو اس بی یک چهره اکریلیک، کلاه گشاد، بازپرسی آلومینیوم و آلومینیوم داشته است. باز هم، تعداد گزینه ها بزرگ است – – این علائم را می توان با روش های مختلف سفارشی!
حروف های چلنیوم معکوس / حروف های چلنیوم برگشتی / هالو چلنیوم حروف ها: برای یک نگاه منحصر به فرد و درجه یک، حروف چلنیوم معکوس را در نظر بگیرید! به جای یک چهره اکریلیک، حروف چلنیوم معکوس با استفاده از .090 ورق فلزی و .063 آلومینیوم بازمی گردند و دارای پشتی های 1/8 “یا 3/16” Lexan یا پلی کربناتی هستند. بازگشت یک حروف چلنیوم معکوس معمولا کوچکتر است، معمولا حدود 3.5 “است. این حروف با 1.5 “متوقف می شوند به طوری که – هنگامی که روشن – – یک اثر” هاله “تابلو جدید فروشگاه  وجود دارد که در اطراف شکل هر شخصیت خاص وجود دارد.
حروف های ترکیبی یا روشن / جبهه / پشت خطوط: هرگز در مورد انجام تابلو ای که دارای چهره های قرمز روشن و یک اثر هاله آبی است فکر کرده اید؟ خوب، پس از آن یک حروف چلنیوم ترکیبی برای شما است! این علامت ها از 3/16 “اکریلیک برای چهره خود استفاده می کنند، که با  تابلو جدید فروشگاه  سرپوشیده تا انتهای آلومینیوم (معمولا حدود 5”) نصب شده است. مانند حروف چلنیوم معکوس، حروف ترکیبی روشن چلنیوم از پشت Lexan روشن است که با استفاده از گرافیک وینیل شفاف سفارشی شده اند تا رنگ هاله رنگ دلخواه را ایجاد کنند.
حروف های چلنیوم معکوس با کوه مستقیم، 1.5 “ایستاده.

تابلو جدید مغازه - تابلو جدید فروشگاه
تابلو جدید مغازه – تابلو جدید فروشگاه

تابلو حروف چلنیوم فروشگاه

قیمت حروف چلینوم فروشگاه و مغازه

هر حروف چلنیوم حروف ای که ما می فروشیم، به دلیل تعداد زیادی متغیر در آرایش علامت، تابلو جدید فروشگاه  از ارتفاع حروف، ضخامت سکته مغزی، فونت، عمق بازگشت، ضخامت بازگشت، رنگ بازگشتی، ضخامت پشت، نوع نصب، رنگ چهره، رنگ پاشنه رنگ، ضخامت پوشش کمربند، و غیره. فرایند ما این است که هر طرح تصویب شده را به صورت خود به خود جلب کنیم، بر اساس گزینه های انتخاب شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!